ابزارهای پلیسه گیری

فرآیندهای پلیسه گیری داخلی و خارجی – تمیز و سریع و املا خودکار

شرکت گورینگ یک رنج استاندارد کاملی از ابزارهای پلیسه گیری برای پرداختکاری دهانه ورودی سوراخ ها و دهانه خارجی سوراخ ها و خود داخل سوراخ تهیه کرده است که شامل اولین ابزارهای استاندارد جهانی تمام کاربایدی برای پلیسه گیری دهانه ورودی و خارجی سوراخ ها نیز می باشد. بجای هدر دادن زیاد وقت و هزینه ها با روش دستی پلیسه گیری با فرآیند کاملا خودکار پلیسه گیری می توان از این امر جلوگیری کرد و بازدهی و راندمان را افزایش داد. علاوه بر پلیسه گیری با دقت بالا همچنین دارای قابلیت ایجاد چمفرهای (Chamfers) دقیق در میلنگ و بلوک های شیر (valve) بازوهای سیستم تعلیقی خودرو مانند سگدست و شغالدست و بازویی هزار خار و نیز پوسته های چرخان و قطعات محرک و نازل های تزریق و کاسه ترمز و چرخ می باشند.

در آخرین توسعه های انجام گرفته روی ابزار پلیسه گیری برقوی EWR 500 کاربردهای زیر نتیجه شده است.

علاوه بر کاهش هزینه ها و زمان انجام فرآیند نسبت به روش های سنتی، کیفیت و قابلیت اطمینان فرآیند نیز بسیار افزایش پیدا کرده است. علاوه بر این شرکت گورینگ یک ابزار فرز پلیسه گیری برای کارهای کخصوص مشتریان پیشنهاد می کند.

ابزار خزینه مخروط زنی مارپیچ SpyroTec نوع HSS-/HSCO دارای کاربردهای عمومی در تمام مواد قطعه کار با ۶۰ درصد نیروی پیشروی کمتر و ۵۰ درصد نیروی شعاعی کمتر می باشد. ابزار خزینه زنی مخروطی برای کارهای گرد و دقیق بدون ایجاد ارتعاش و چَتِر(Chatter) می باشد .

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *