محصولات ویژه تولیدی

محصولات سوپرلاین مرجع مورد استفاده برای تمام فرآیند های ماشینکاری می باشد ، تولید شده در اندازه های دسته ای (Batch Site) برای تولیدات سطح بالا و با کیفیت عالی که از نظر قیمت هم مصرف کننده را جذب و راضی می کند و تمام محصولات آن به صورت ۱۰۰% در انبار برای سفارش موجود می باشد .

محصولات پاور میل (Power Mill) شرکت دارای محصولات عمومی  (Universal) ابزارهای فرز که از نظر قیمت و کارایی در بازار منحصر به فرد می باشد که در آن ابزارهای فرز از نظر طراحی و هندسه برای تولید  و استفاده درکارخانه جات بهینه شده اند. طراحی های انجام شده بر اساس استاندارد های  بین المللی DIN و JIS و ANSI می باشد.

محصولات Superline

و محصولات Power Tap نیز از این فلسفه پیروی کرده و نیز همچنین از نظر نسبت عملکرد به قیمت آن غیر قابل غلبه می باشد. محصولات رزوه زنی برای تمام مواد قطعه کار قابل استفاده می باشد و این محصولات با یک حلقه زرد طلایی مشخص و تفکیک شده اند .

جایگاه کیفیت و اصالت با عبارت “Made In Germany” تعیین می شود و بطور ویژه شرکت گورینگ برای تولیدات این خط محصولات (Power Tap) یک کارخانه بسیار بزرگ در وگتلند (Vogtland) از سال ۲۰۱۱ که از نظر تولیدات چشمگیر و قابل توجه می باشد تاسیس و راه اندازی کرده است .

محصولات Exclusive Line (منحصر به فرد) برنامه ریزی شده برای ابزارهای تکنولوژی بالا برای تقاضای ماشینکاری های خاص و قطعات ویژه و نیز نرخ براده برداری بالا می باشد. تمام محصولات ویژه به صورت ۱۰۰% در انبار برای سفارش موجود می باشد.

محصولات Superline

محصولات Superline – محصولات با کیفیت عالی و قیمت عالی

محصولات superline پیشنهادی از ابزارهای با تکنولوژی بالا برای فرآیندهای سورخکاری و فرزکاری و رزوه زنی و برقو کاری می باشد. ابزارهای کاربایدی و HSS با روش پوشش دهی بهینه شده اند.

دارای استانداردهای جهانی منحصر به فرد با حجم تولید بالا که با در نظر گرفتن همزمان هزینه و کیفیت محصول منحصر به فردی باشد.

دسترسی به مصولات superline به سرعت قابل انجام می باشد به این معنی که مشتری امروز سفارش دهد و فردا از آن استفاده کند.

مزایای محصولات super line گورینگ در یک نگاه:

  • دارای نسبت عملکرد به قیمت قانع کننده و خوب
  • دارای کیفیت عالی
  • دسترسی آسان
  • سرویس دهی و پشتیبانی مشتری

محصولات ExclusiveLine

محصولات ExclusiveLine

این محصولات برای ماشینکاری با عملکرد بالا و تقاضای ماشینکاری های مختلف می باشند و نیز در جاهایی که پارامترهای ماشینکاری بالا و tool life زیاد مورد نظر می باشد.

  • دارای عملکرد عالی
  • حل کننده مشکل و روش ماشینکاری
  • ۱۰۰ درصد موجودی قابل دسترس

محصولات PowerTap

محصولات PowerTap

خواه قطعه کار ماشینکاری چدن و آلومینیوم کارشده و ریخته شده آلیاژی باشد یا فولاد زنگ نزن و فولاد با استحکام و سختی بالا باشد یا فولاد معمولی باشد، محصولات سری power tap گورینگ توانایی قدرت قلاویزکاری تمام مواد مختلف قطعه کار را خواهد داشت.

حلقه زرد طلایی محصولات نشان دهنده اصالت و کیفیت محصول به عنوان “Made in Germany” می باشد که از نظر تکنولوژی تولیدی بالاترین کیفیت برای محصول را گارانتی می کند.

شرکت گورینگ قلاویزهای خود را در کارخانه تولیدی اش با بالاترین کیفیت هندسه ابزار تولید می کند که مورد استفاده عمومی و جهانی می باشد.

طیف وسیع کاربرد با بهینه کردن هندسه

هندسه خاص این محصولات عملکرد بسیار عالی جهت استفده در طیف گسترده از آن را با طراحی های خاص فراهم کرده است. که با بهینه کردن هندسه لبه برش و عمر ابزار  زیاد و پایدار قابل تقدیر می باشد.

دارای فرم ابزار و مواد ابزار بهینه

HSS-E و HSS-E-PM به عنوان مواد تشکیل دهنده ابزار می باشند که با روکش هایی نظیر TiN برای قلاویزکاری عمومی عملکرد آنها بهینه شده که همزمان نرخ برشی بالا و عمر ابزار بالا را فراهم می کند.

محصولات PowerMill

محصولات PowerMill – منحصر به فرد در قیمت و کارایی

این محصولات رنج کاملی از ابزارهای ماشینکاری فرز را در بازار پوشش می دهد، که از نظر عملکرد و کارایی در کلاس اول قیمتی قرار دارد.

شامل تنوع زیادی از ابزارها در ابعاد آنها برای مقاصد ماشینکاری های مختلف، فرزهای دو و سه مارپیچ (flute) برای آلمینیوم و فرزهای چند لبه یا کپی تراش برای فرآیندهای پرداختکاری و نیز فرزهای مخصوص خشنکاری و فرزهای HPC (فرزهای با عملکرد بالا برای خشنکاری) می باشند.

از نظر تکنولوژی تولید و طراحی این محصولات با طراحی مجدد مهندسی و هندسه ابزار توسط شرکت و بهبود پوشش دهی این محصولات توسعه و تمایز ویژه ای از دیگر محصولات پیدا کرده اند.

که برای طیف وسیعی از فرآیندهای ماشینکاری  شامل خشنکاری و پرداختکاری و مواد مختلف قطعه کار نظیر فولادهای عملیات حرارتی شده، ریخته گری شده و فولادهای سختکاری شده مورد استفاده قرار می گیرد. با بهینه کردن هندسه پیشانی ابزارهای فرزکاری عمومی شرکت گورینگ به قابلیت ماشیکاری با نرخ براده برداری بالایی دست یافته است. ایجاد مقاومت در برابر سایش ابزار توسط پوشش دهی های Fire-Coating و نیز پوشش های تیتانیم و آلمینیوم نیترات که مقاومت و سختی حرارتی بالا در برابر شوک های حرارتی و سایش ابزار ایجاد می کند.

واحد تحقیق و توسعه گورینگ (R&D) همواره کارایی ابزار را از نظر مهندسی و هندسه آن بهینه کرده تا بیشترین عملکرد ممکن برای ابزارهای تولیدی را داشته باشد.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *